Firma

Firma SERVI DORYL projektuje, wytwarza i wprowadza na rynek formy, zestawy form, kadzie koagulacyjne, maty do odsączania oraz wszelkiego rodzaju inne artykuły przeznaczone do produkcji wszelkiego rodzaju serów miękkich i twardych.

Jako specjalista w dziedzinie przetwórstwa tworzyw sztucznych w zakresie technologii serowarskich, firma SERVI DORYL opracowała wiele własnych metod wykonywania perforacji, tworzenia wzorów, kształtowania i zgrzewania płyt oraz części z tworzyw sztucznych o najwyższych parametrach wydajnościowych i jakościowych. Ponadto SERVI DORYL oferuje szeroką gamę produktów metalowych, takich jak płyty i dystrybutory formujące ze stali nierdzewnej i aluminium, wózki transportowe oraz wiele innych rodzajów drobnego wyposażenia wykorzystywanego w przemyśle serowarskim.

Oferujemy także specjalistyczne usługi doradcze w dziedzinie technologii serowarskich, w szczególności dotyczących metod formowania.

W naszym zakładzie produkcyjnym w Langeais, na łącznej powierzchni przekraczającej 7 000 m² znajduje się biuro projektowe, specjalne atelier przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz hala produkcyjna, w której wytwarzane są wszystkie produkty ze stali nierdzewnej i aluminium.

Nasz zakład znajduje się w pobliżu skrzyżowania autostrad A10 i A85, co zapewnia nam możliwość szybkiej realizacji dostaw przeznaczonych dla naszych klientów z wszystkich krajów Europy. Ponadto nasz zakład znajduje się w odległości zaledwie kilku godzin jazdy od największych europejskich portów morskich.

Doświadczenie firmy SERVI DORYL jest wysoko cenione przez klientów międzynarodowych, co umożliwia prowadzenie działalności w ponad 50 krajach na wszystkich kontynentach.

Pracownicy naszego działu handlowego i sieci przedstawicielstw pozostają do Państwa dyspozycji i z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania.

Firma SERVI DORYL należy do grupy przemysłowej ALPMA.


Our team

Emeline du Fou
-
Commerciale France Export
Pascal BIDAULT
-
Engineering and Production Manager
Valerie CHEVILLON
-
Finance and Administration Manager
Frederic DELACOUR
-
Export Manager
Pierre-Yves LENGLART
-
Managing Director
Aurélien MONNIER
-
Commercial Export
Severine PIERRET
-
Export Sales & Sales Administration
Francois RAGUIN
-
Sales Engineer
Fabien THOMAS
-
Sales Engineer
Aurélia TURPEAU
-
Sales Administration & Sales assistant
Fanny GEFFROY
-
Sales assistant